A BÓBITA BÁBSZÍNHÁZ PÉCSI ELŐADÁSAI

(A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!)

 HÁZIREND

(jegyvásárlással és az előadásokkal kapcsolatos tudnivalók olvashatók a címre kattintva!)  

Hétköznapi előadásainkra elsősorban szervezett csoportok jelentkezését várjuk. Egyéni és családos látogatóinkat kérjük, előzetesen telefonon informálódjanak munkatársainknál az előadásokról!  

 

FONTOS INFORMÁCIÓ!

A kormány hatályos rendelkezésének értelmében a bábszínház egész területén (aula, közösségi terek, nézőtér) a maszk viselése 2021. november 20-tól KÖTELEZŐ!
Megértésüket köszönjük.
Szeretettel várunk mindenkit előadásainkon!

 

NOVEMBER

november 4.

csütörtök

10.00

14.00

Madarak nyelve Kós Lajos terem

november 5.

péntek

10.00 Madarak nyelve Kós Lajos terem

november 6.

szombat

10.00

Totyogók

(csecsemőszínházi vendégelőadás)

kamaraterem
  16.00 Madarak nyelve Kós Lajos terem
  17.00 Kézműves-bábkészítő foglalkozás kézműves terem

november 9.

kedd

10.00

14.00

Hamupipő Kós Lajos terem

november 10.

szerda

10.00 Hamupipő Kós Lajos terem

november 13.

szombat

10.00

Párnamesék

(csecsemőszínházi előadás)

kamaraterem
  16.00 Hamupipő Kós Lajos terem

november 20.

szombat

10.00

Dödölle

(csecsemőszínházi előadás)

kamaraterem
  16.00

Dzsungelmese, avagy Kisoroszlán keresi a sörényét

Kós Lajos terem
  17.00 Kézműves-bábkészítő foglalkozás kézműves terem

november 27.

szombat

10.00

Totyogók

(csecsemőszínházi vendégelőadás)

kamaraterem
 

16.00

Madarak nyelve Kós Lajos terem

 

 

DECEMBER

december 1. szerda

10.00 Holle anyó Kós Lajos terem
  16.00

Totyogók

(Escargo Hajója Színházi és Nevelési Szövetkezet csecsemőszínházi vendégjátéka)

(PTE zártkörű előadás)

kamaraterem
  17.00

Holle anyó

(PTE zártkörű előadás)

Kós Lajos terem

december 2. csütörtök

10.00

14.00

Holle anyó

Kós Lajos terem
  17.00

Holle anyó

(E.on zártkörű előadás)

Kós Lajos terem

december 3. péntek

10.00

14.00

Holle anyó Kós Lajos terem
  17.00

Holle anyó

(P.M.J.V.  zártkörű előadás)

Kós Lajos terem

december 4. szombat

10.00

Dödölle

(csecsemőszínházi előadás)

kamaraterem
  16.00 Holle anyó Kós Lajos terem
  17.00 Kézműves-bábkészítő foglalkozás kézműves terem

 december 7. kedd

10.00 Holle anyó Kós Lajos terem
   14.00  

Menjünk, menjünk Betlehembe!

kamaraterem
   17.00  

Holle anyó

(Iparkamara zártkörű előadás)

Kós Lajos terem

 december 8. szerda

10.00 Menjünk, menjünk Betlehembe! Kós Lajos terem
   16.30

Holle anyó

(Biokom zártkörű előadás)

 Kós Lajos terem

 december 9. csütörtök

 10.00

14.00

 Menjünk, menjünk Betlehembe! kamaraterem

 december 11. szombat

 10.00

 Tipegő-topogó

(csecsemőszínházi előadás)

 kamaraterem
   16.00 Holle anyó Kós Lajos terem

 december 15. szerda

10.00 Menjünk, menjünk Betlehembe! kamaraterem
  16.00

Csongor és Tünde

(ifjúsági előadás 14 éven felülieknek)

Kós Lajos terem

 december 18. szombat

 10.00  

Totyogók

(Escargo Hajója csecsemőszínházi vendégjátéka)

 kamaraterem
   16.00 Menjünk, menjünk Betlehembe!  Kós Lajos terem

 december 24. péntek

14.00 Holle anyó  Kós Lajos terem

 december 29. szerda

 9.30

11.00

Történetek a Kutyusról meg a Cicusról  kamaraterem
   16.00 Holle anyó  Kós Lajos terem
  17-18.00 Kézműves-bábkészítő foglalkozás  kézműves terem

 december 30. csütörtök

  SZÁRNYAS MALAC NAP  
   10.00

Dzsungelmese, avagy Kisoroszlán keresi a sörényét

 Kós Lajos terem
   11-12.00  Kézműves-bábkészítő foglalkozás  kézműves terem
  16.00 Hamupipő  Kós Lajos terem
   17-18.00 Kézműves-bábkészítő foglalkozás  kézműves terem
   19.00

A kisgömböc

(a KL Színház vendégjátéka)

Kós Lajos terem