A BÓBITA BÁBSZÍNHÁZ PÉCSI ELŐADÁSAI

(A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!)

 HÁZIREND

(jegyvásárlással és az előadásokkal kapcsolatos tudnivalók olvashatók a címre kattintva!)  

 

OKTÓBER

október 2

kedd

10.00

14.00

Lúdas Matyi Kós Lajos terem

október 6.

szombat

10.00

Dödölle

(csecsemőszínházi előadás)

kamaraterem
  16.00 Lúdas Matyi Kós Lajos terem

október 9.

kedd

10.00 Lúdas Matyi Kós Lajos terem

október 10.

szerda

10.00 Lúdas Matyi Kós Lajos terem

október 11.

csütörtök

10.00 Lúdas Matyi Kós Lajos terem

október 12.

péntek

18.00

#Apa_anya_én

(komplex színházi nevelési előadás

14 éven felülieknek)

kamaraterem

október 13.

szombat

10.00

Icurka-picurka

(csecsemőszínházi elődás)

kamaraterem
  16.00 Lúdas Matyi Kós Lajos terem

október 20.

szombat

10.00

Dödölle

(csecsemőszínházi előadás)

kamaraterem
  16.00 Torzonborz 2.- Torzonborz visszatér Kós Lajos terem
  17.00 Bábkészítő foglalkozás kézműves terem

október 24.

szerda

10.00

14.00

Torzonborz 2.- Torzonborz visszatér Kós Lajos terem

október 25.

csütörtök

10.00

13.30

Lúdas Matyi Kós Lajos terem

 

október 26.

péntek

17.00

Lúdas Matyi

(zártkörű előadás- PTE)

Kós Lajos terem

október 27.

szombat

10.00

Tipegő-topogó

(csecsemőszínházi előadás)

kamaraterem
  16.00 Lúdas Matyi  Kós Lajos terem

 

 

NOVEMBER

november 3.

szombat

10.00

Szivárványhinta

(csecsemőszínházi előadás)

kamaraterem
  16.00 Árgyélus királyfi és Tündérszép Ilona Kós Lajos terem
  17.00 Bábkészítő foglalkozás kézműves terem

november 7.

szerda

10.00

14.00

Lúdas Matyi Kós Lajos terem

november 8.

csütörtök

10.00

14.00

Árgyélus királyfi és Tündérszép Ilona Kós Lajos terem

november 9.

péntek

10.00 Árgyélus királyfi és Tündérszép Ilona Kós Lajos terem

november 10.

szombat

10.00

Icurka-picurka

(csecsemőszínházi elődás)

kamaraterem
  10.00

Árgyélus királyfi és Tündérszép Ilona

MINDEN JEGY ELKELT!

Kós Lajos terem
  16.00 Árgyélus királyfi és Tündérszép Ilona Kós Lajos terem
  17.00 Bábkészítő foglalkozás kézműves terem

november 13.

kedd

10.00 Lúdas Matyi Kós Lajos terem
  15.00

#Apa_anya_én

(ifjúsági előadás 14 éven felülieknek)

kamaraterem

november 15.

csütörtök

10.00 Torzonborz 2.- Torzonborz visszatér Kós Lajos terem
  15.00

#Apa_anya_én

(ifjúsági előadás 14 éven felülieknek)

kamaraterem

november 16.

péntek

10.00 Torzonborz 2.- Torzonborz visszatér Kós Lajos terem
  15.00

#Apa_anya_én

(ifjúsági előadás 14 éven felülieknek)

kamaraterem

november 17.

szombat

10.00

Párna-mesék

(Kerek Perec Társulat csecsemőszínházi vendégelőadása)

kamaraterem
  16.00 NINCS ELŐADÁS!  

november 24.

szombat

10.00

Szivárványhinta

(csecsemőszínházi előadás)

kamaraterem
  16.00 Az elveszett szaloncukor Kós Lajos terem

november 28.

szerda

10.00

14.00

Az elveszett szaloncukor Kós Lajos terem

november 29.

csütörtök

10.00

14.00

Az elveszett szaloncukor Kós Lajos terem

november 30.

péntek

10.00 Az elveszett szaloncukor Kós Lajos terem